Zkušenosti · Hodnocení
Recenze · Diskuze · Komentáře

Zvažujete operaci očních víček? Rozhodujte se vždy sami za sebe. Operaci nepodstupujte kvůli partnerovi nebo proto, že vás k ní přemlouvají kamarádky. Jedná se o chirurgický zákrok, navíc v oblasti obličeje. Pokud zákrok nepodstupujete ze zdravotních důvodů, jedná se navíc o operaci, která vás bude stát nemálo peněz. Pečlivě tedy vše zvažte!

Před samotným zákrokem si vyhledejte všechny potřebné informace. Důkladně prověřte kliniku, na které chcete zákrok podstoupit a najděte si i všechny dostupné informace o vybraném plastickém chirurgovi. Podívejte se na internet a na sociální sítě, hledejte diskuze, recenze a komentáře (ne)spokojených klientů a klientek.

Klienti a klientky obvykle uvádí, že během operace necítili žádnou bolest, jen tlak. Ve chvíli, kdy začala odeznívat lokální anestezie, objevila se mírná bolestivost, nikoliv však velká, bez problému překonatelná analgetiky která jsou běžně dostupná v lékárnách. Některé klienty však kupodivu nebolela víčka, ale spíše hlava. Vnímali také tah stehů.

Poté, co zmizí otok, modřiny a vyblednou jizvy, je možné zhodnotit výsledný efekt operace. S tím jsou klienti z 98% spokojeni.

Výsledek naprosto předčil má očekávání. Nejen že se mi ulevilo, ale vypadám mladší, jakoby odpočatěji a svěže. Jsem teprve tři měsíce po zákroku a jizvičky už jsou skoro neviditelné. Dopadlo to přesně jak jsem si přála. Úžasný pohled.

Přestože jsem si před zákrokem přečetla vše co mě zajímalo, ale na klinice mě napadali další otázky a vyvstali nové obavy. Nicméně jak personál tak lékaři, všichni ochotně odpověděli na všechny mé dotazy a poskytli vynikající předoperační i následnou péči. Jsem půl roku po zákroku a lituji jedině toho že jsem tak dlouho váhala. 

Už mě nebavilo poslouchat dotazy jako "Vypadáš unaveně, vyspal jsi se?", "Máš nějaké problémy? Vypadáš strhaně.". Ano, nejsem nejmladší a udělali se mi váčky pod očima, ale netušil jsem že budou způsobovat až takový dojem. Z informací které jsem o zákroku našel se zdálo, že z pohledu operatéra jde o rutinní záležitost. A přesně tak to bylo. Byl jsem ohromen jak to celé rychle proběhlo. Rekonvalescence trvala necelé dva týdny a já se vrátil do práce. Výsledek je taky nečekaný, vypadám opravdu zdravěji, dokonce mám chuť zase začít sportovat. Zákrok mohu jen doporučit.

Velmi příjemný personál, přátelské prostředí, což vás uklidňuje, zvláště pokud jste nervózní. A k zákroku, miluji svůj nový pohled. Blefaroplastika mi obnovila sebevědomí a necítím se tak unavená kvůli svým předchozím těžkým víčkům. Nečekejte výsledek přes noc, ale když vydržíte, výsledek stojí za to.

Fantastický výsledek. Horní blefaroplastika byla zcela bezbolestná. Prvních pár dní trochu nepohodlí, ale potom se to ustálilo. Měl jsem malé množství pooperačních modřin, ale téměř okamžitě poté jsem mohl pokračovat v každodenním životě. Doba zotavení byla asi týden. Jakmile mi odstranili stehy, výsledek byl okamžitě viditelný. Jsem nesmírně spokojený a zákrok mohu jen doporučit. Jestli se mi udělají "pytle" pod očima, půjdu i na spodní blefaro.

Dlouho jsem přemýšlel o operaci horních víček a nakonec jsem se rozhodl že zajdu zatím jen na konzultaci, abychom operaci probrali. Po vysvětlení všeho co mě zajímalo, jsem se rozhodl zákrok podstoupit. Operace byla rychlá a až překvapivě přirozená, pro mě tedy mnohem pohodlnější než například návštěva zubaře. Už po dvou týdnech jsem věděl, že to pro mě bylo to pravé. Teď, šest týdnů poté, se cítím fantasticky. Děkuji.